MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Ali Rıza Odabaş(Doç.Dr.) Yeşilçit Göztepe Eğt.Arş.Hast Başhekim
2 Aydın Özgül Yağmurlar    Doktor
3 Bahattin Kaya   İ.Ü. Yük.Ok.Sekr.
4 Cemalettin Ertekin (Prof.Dr.) M.Sarıca İ.Ü.Tıp Fak. Genel Cerrah
5 Cevdet Özdemir (Doç.Dr.)   Mar.Ü.Tıp Fak. Doktor
6 Cihan Erdönmez (Yrd.Doç.Dr.) Yeşilce İ.Ü.Orman Fak. Öğretim Üyesi
7 Coşkun Yılmaz     Öğretim Üyesi
8 Ercan Karakoç (Doç.Dr.) Yavşan Yıldız Tek.Üniv. Öğretim Üyesi
9 Evren Ayrancı      
10 Fikri Okut (Doç.Dr.)   Sakarya Üni. Öğretim Üyesi
11 Hacı Bodur (Prof.Dr.)   Yıldız Tek.Üniv. Öğretim Üyesi
12 Halim Ayrancı  (Prof.Dr.) Bayırköy Marmara Üniv. Öğretim Üyesi-Anorganik Kimya Anabilim Dalı Bşk.
13 Harun Aksu (Prof.Dr.) Yeşilyurt İstanbul Üniv.Vet.Fak. MYO,Gıda Teknolojisi Program Başkanı
14 Hüseyin Erdoğan Türkköyü   Diş Hekimi 
15 İbrahim Öztek Güzle   Doktor/Tabip Asker
16 Kadir Doğan Yeşilyurt İ.Ü.Su Ürünleri Fak. Uzman
17 Muhittin Aksu Yeşilyurt   Diş Hekimi
18 Murat Yıldırım (Prof.Dr.) Y.Gökçe İst.Üniv.Vet.Fak. Öğretim Üyesi
19 Rıfat Günal Çavdar M.Ü.Bilg.Belg.Yön. Öğretim Üyesi
20 Selami Karaca (Opr.Dr.) Karacaören Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrah
21 Serkan Gürsoy Beyağaç Loj.Mes.Yük.Ok.. Öğretim Görevlisi
22 Tamer Yılmaz (Prof.Dr.)   Yıldız Tek.Vet.Fak. Öğretim Üyesi
23 Taşkın Yaman Tavara   Doktor(Kardiyalog)
24 Tayfur Aksu (Opr.Dr.) Ilışar Üsküdar Devlet
Hastanesi
Genel Cerrah
25 Yrd.Doç.Dr. Evren Ayrancı Bayırköy İstanbul Aydın Üniv. Öğretim Üyesi
26 Zafer Özyurt (Dr.) Güzle İstanbul Onko
Tıp Merkezi
Doktor-Beyin ve Sinir
Hastalıkları Uzmanı
27 Prof.Dr.Muzaffer Sarıyar   Medicana Genel Cerrah

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Aydın Gündoğdu Üçyol Üçyol Belediyesi Belediye Başkanı
2 Battal Isırgan Topçam Sultangazi AK Parti İl Genel Meclis Üyesi / Eczacı
3 Cengiz Aycan Güneyce Pendik Meclis Üyesi
4 Coşkun Coşkun Çiftlik Sarıca Esenler AK Parti Meclis Üyesi
5 Dr.Osman Güneş  Üçyol Bağcılar Belediyesi Belediye Başkan Yrd.
6 Dursun Özdemir Kavaklıdere Adalar Meclis Üyesi
7 Erhan Köleoğlu Topçam Topçam Belediyesi Belediye Başkanı
8 Fevzi Ünal Yeşilce Yeşilce Belediyesi Belediye Başkanı
9 Halil Çakır Y.Faldaca Şişli Meclis Üyesi
10 Hasan Uluocak Çavdar Zeytinburnu Belediyesi Meclis Üyesi
11 Hüseyin Karababa Beyseki Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi
12 Hüseyin Okumuş Yağmurlar  Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi
13 İsa Gül Geldeşer Mesudiye Belediyesi Belediye Başkanı
14 Mahmut Şahin Beşbıyık Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi
15 Metin Bektaş Erik Kartal Belediyesi Meclis Üyesi / İşadamı
16 Nihat Arıcan Kavaklıdere Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi
17 Oktay Aydın Konacık Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi
18 Özkan Aydoğan   Beykoz Belediyesi /
Beykoz Mes.Der.
Meclis Üyesi /
Dernek Başkanı
19 Seyfettin Yılmaz Daylı Ataşehir Belediyesi Meclis Üyesi
20 Tacettin Aksu Yeşilyurt Beykoz Belediyesi Belediye Başkan Yrd.

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

( İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz )
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Abdurrahman Özgür Çaltepe Serbest Avukat
2 Aydın Metin Ilışar Serbest Avukat
3 Cengiz Ertekin Üçyol Serbest Avukat
4 Erdal Demir Gürpınar Serbest Avukat
5 Hidayet Demir Gülpınar Serbest Avukat
6 Kerime Sarı Beyağaç  Serbest Avukat 
7 Özlem Öztekin Vural Yardere Serbest Avukat
8 Temel Başalan Çaltepe Serbest Avukat
9        
10        

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Ali Şen Bayraklı İBB UGETAM Muhasebe ve
İnsan Kaynakları Müdürü
2 Alpaslan Baki Ertekin M.Sarıca Spor A.Ş. Genel Müdür
3 Aydın Gündoğdu Gürpınar Türkiye Finans Gn.Md.Yardımcısı
4 Bahattin Kaya Kenger İst.Üni/Su Ürün.Fak. Yüksek Okul Sekreteri
5 Bilal Şahin Yılmaz   Albayrak Yönetici
6 Fahrettin Kaya Kenger Taraklı (Adapazarı) Müftüsü  Müftü
7 Gürkan Polat Ç.Sarıca Altınova Kaymakamı Kaymakam
8 İbrahim Özdemir Topçam Beykoz Tarım İlçe Md.lüğü İlçe Müdürü
9 İskender Yaman Yeveli   Ekonomist/Yönetici
10 İsmail Yazgan Bayraklı İsfalt Satın Alma Müd.
11 Levent Yurtçu   Eurodent İdari Direktör
12 Mesut Bey   İSKİ Şube Müdürü
13 Muammer Coşkun Çiflik Sarıca Türkiye İş Kurumu İstanbul İşkur İl Müd.
14 Mustafa Koçyiğit Ç.Sarıca İstanbul Emniyet Md. Trafik Şube Müdürü
15 Orhan Ertekin Üçyol İBB Sağlık AŞ
Sosyal İşler Md.
16 Sabahattin Öztürk Y.Aşut Beykoz Motorlu
Taşıyıcılar Kooperatifi
Kooperatif Başkanı
17 Selahattin Ustabaşı   Tuzla Milli Eğ.Müd. Şube Müdürü
18 Selman Öndin Üçyol Pendik İSÖM Şube Müdürü
19 Turan Taşlıçukur Akkırık Mesudiye Spor Kulüp Başkanı
20 Yaşar Celep Üçyol Başbakanlık Osmanlı Arşivi Arşiv Uzmanı
21 Zekeriya Erdim Çardaklı İBB Başkan Danışmanı
22 Zikri Yazgan Bayraklı İSKİ (Gn.Md.lük) Şube Müdürü
23  Mesut Gürses.... Ilışar.................... İSKİ (Pendik) Şef

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Abdi Erdoğan Çavdar   Okul Müdürü
2 Adem Kandemir Yeşilçit   Eğitimci-Yazar
3 Bahattin İncedere Beyağaç   Okul Müdürü
4 Hasbi Çetin Kale   Eğitimci
5 Hayati Kaya Kenger   Okul Müdür Yardımcısı
6 Hidayet Taş Üçyol   Okul Müdürü
7 Mehmet Eriçok Yeşilce   Eğitimci
8 Mithat Tekcan     Okul Müdürü
9 Murat Mertoğlu Kale   Eğitimci
10 Naim Yılmaz Celal Yenidoğan İ.Ö.O. Okul Müdürü
11 Naşit Tuncer Ç.Sarıca   Eğitimci
12 Rafet Okutan Birebir   Eğitimci
13 Seçkin Emiralioğlu Kale   Okul Müdür Yardımcısı
14 Selahattin Ustabaşı Mahmudiye   Eğitimci/Şube Md.
15 Selim Ünal Çaltepe   Eğitimci
16 Şenel Aybakan Celal   Okul Müdürü
17 Yekta Aydın Yeşilce   Emekli Eğitimci
18 Zekai Şekerci Çaltepe   Eğitim Yayıncısı
19 Nadir Işık Karabayır   Eğitimci
20 Dursun Işık Karabayır   Eğitimci
21 Cavit Şahin Karabayır   Eğitimci

 

Değerli hemşerilerimiz, biliyoruz ki Eğitim seviyesi yüksek Mesudiyemizde 100 ile 150 arasında Eğitimcimiz bulunmaktadır.
Bu konuda köyünüzden eğitim camiasında görev yapan veya emekli olan değerli eğitimcilerimizi   info@mesdef.org.tr  
adresine e-posta göndererek isimlerini listeye eklettirebilirler.

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Abdullah Karabulut Alan Tesaybu Profil Firma Sahibi
2 Abdurahman Aydoğan Bayırköy Aydoğan Plastik Firma Sahibi
3 Adem Akbulut Musalı   Firma Sahibi
4 Ahmet Çamlıca Karacaören Oto Tamir Bakım Servisi Firma Sahibi
5 Aka Gündüz Özdemir Faldaca   Firma Sahibi
6 Alaaddin Yaman Yeveli TELPA-Finans Müd. Firma Sahibi
7 Ali Duran Yuvalı   Firma Sahibi
8 Ali Kaya Kenger Kaya Etiket Firma Sahibi
9 Ali Şalcı Ilışar   Firma Sahibi
10 Arif Arıgün Alan   Firma Sahibi
11 Aslan Akbulut Musalı   Firma Sahibi
12 Aslan Celep Üçyol Galerici Firma Sahibi
13 Aydın Metin Ilışar   Firma Sahibi
14 Ayhan Aydın Musalı   Firma Sahibi
15 Ayhan Demir Gülpınar   Firma Sahibi
16 Azmi Şener Yasdura   Firma Sahibi
17 Bahattin Coşkun  Esatlı   Firma Sahibi
18 Bahattin Ünver Çavdar Müteahhit Firma Sahibi
19 Bahattin Yaman Ilışar Müteahhit Firma Sahibi
20 Battal Kaya Balıklı   Firma Sahibi
21 Bayram Aydoğan Bayırköy Aydoğan Plastik Firma Sahibi
22 Birol Kaya Kenger Emlak/Oto Firma Sahibi
23 Burhan Demir Karabayır   Firma Sahibi
24 Bülent Aydın Arıkmusa Naztürk Firma Sahibi
25 Cemal Erdem Arıkmusa   Firma Sahibi
26 Cemal Şenoğlu Mahmudiye fullstudio.net Firma Sahibi
27 Cemalettin Ayrancı Bayırköy Figaro Firma Sahibi
28 Cemalettin Özdemir Üçyol   Firma Sahibi
29 Cemil Kuş Çaltepe   Firma Sahibi
30 Cengiz Korkmaz Yağmurlar Örko Yön. Kur. Bşk. Firma Sahibi
31 Cengiz Şahin Karabayır   Firma Sahibi
32 Cevat Aydın Gürpınar Konfeksiyon Firma Sahibi
33 Cihadettin Aydın Arıkmusa   Firma Sahibi
34 Coşkun Arıcan Güneyce Aslanlı Mobilya Firma Sahibi
35 Durmuş Kaya Kenger Özkaya Etiket Firma Sahibi
36 Engin Ruhi Özmen Güzle   Firma Sahibi
37 Enver Kaymaz Yeşilçit Elektrik Malz.İml.Satış Firma Sahibi
38 Ercan Aydın Balıklı Matbaacı Firma Sahibi
39 Ercan Karaca Karacaören   Firma Sahibi
40 Erdal Toprak Karabayır Furkan Etiket Firma Sahibi
41 Erdem Demircan   Mor Plastik Firma Sahibi
42 Erhan Kaya Kenger Mobilya İmalat Firma Sahibi
43 Erhan Yazıcı Çardaklı   Firma Sahibi
44 Erol Şahin Karabayır Kumaşçı Firma Sahibi
45 Ertuğrul Köleoğlu Topçam Ordu Kuyumculuk Firma Sahibi
46 Eyüp Aydın Musalı   Firma Sahibi
47 Fahrettin Ataş   atasgroup.com Firma Sahibi
48 Fazlı Coşkun Beşbıyık Tekstilci Firma Sahibi
49 Ferruh Duman Beyağaç   Firma Sahibi
50 Fuat Aksoy Gülpınar   Firma Sahibi
51 Galip Gül Kışlacık   Firma Sahibi
52 Güngör Yılmaz Güzle Yatak İml. Firma Sahibi
53 Halim Duran Yuvalı   Firma Sahibi
54 Hami Şahin Karabayır Furkan Mobilya Firma Sahibi
55 Hasan Akkuş Çavdar   Firma Sahibi
56 Hasan Arıcan Güneyce Merkez   Firma Sahibi
57 Hasan Koç Celal   Firma Sahibi
58 Hayati Güzeller Yavşan Müteahhit Firma Sahibi
59 Hüseyin Çelik Çiflik Sarıca Kuvars Su Firma Sahibi
60 Hüseyin Toprak Karabayır   Firma Sahibi
61 Hüseyin Yılmaz     Firma Sahibi
62 İhsan Akbulut Musalı   Firma Sahibi
63 İhsan Kaymaz  Yeşilçit   Firma Sahibi
64 Kaya Sönmez Daylı   Firma Sahibi
65 Kazım Güzeller Yavşan Merkez   Firma Sahibi
66 Kemal Ayrancı Bayırköy Müteahhit Firma Sahibi
67 Mehmet Ali Uzun Kale Tekstil Firma Sahibi
68 Mehmet Aydın Gürpınar   Firma Sahibi
69 Mehmet Demir Üçyol Müteahhit Firma Sahibi
70 Mehmet Ustabaşı Mahmudiye   Firma Sahibi
71 Memduh Aydoğan Bayırköy Müteahhit Firma Sahibi
72 Merdan Özer Arıkmusa   Firma Sahibi
73 Mesut Karabulut Alan   Firma Sahibi
74 Metin Bektaş Erik Kuyumcu/Müteahhit Firma Sahibi
75 Miktat Coşkun Çardaklı Yatırım Danışmanı Firma Sahibi
76 Muammer Özer Kale Turizm/Taşımacılık Firma Sahibi
77 Murat Özdilek Yeşilçit   Firma Sahibi
78 Murat Yılmaz Celal Konfeksiyon Firma Sahibi
79 Musa Okumuş Yağmurlar   Firma Sahibi
80 Mustafa Ertekin  Üçyol Ekoplast ltd.şti. Firma Sahibi
81 Mustafa Karataş Güzelce Büfeci Firma Sahibi
82 Mustafa Ünal Yağmurlar   Firma Sahibi
83 Mürsel Sönmez Dayılı   Firma Sahibi
84 Nail Yılmaz Dayılı   Firma Sahibi
85 Namık Kaya Alan DuDo Catering Firma Sahibi
86 Necmi Erol Ilışar Muratbey Peynirleri Firma Sahibi
87 Necmi Göç Geldişer   Firma Sahibi
88 Nevzat Şahin Armutkolu   Firma Sahibi
89 Nurullah Erbaş Yeşilçit Talia Firma Sahibi
90 Oktay (İhsan) Kaya Kenger Taşımacılık Firma Sahibi
91 Ömer Aydın Çardak   Firma Sahibi
92 Ömer Köleoğlu Topçam   Firma Sahibi
93 Ömer Yılmaz Birebir ÖRKO Firma Sahibi
94 Ömür Köleoğlu Topçam   Firma Sahibi
95 Özat Özsoy Dursunlu Müteahhit Firma Sahibi
96 Paşa Erol Mahmudiye Doğuş Turizm Firma Sahibi
97 Ramazan Bakır     Firma Sahibi
98 Recai Erol Ilışar   Firma Sahibi
99 Recai Öztürk Arıcılar   Firma Sahibi
100 Recep Gökcan Yeşilçit   Firma Sahibi
101 Refik Karademir Çardaklı Gazete Bayi/Yatırımcı Firma Sahibi
102 Sadık Pehlivan Karabayır Kuyumcu Firma Sahibi
103 Salih Biçer Darıcabaşı Bina Cephe Kaplama Firma Sahibi
104 Salih Kapukaya Celal   Firma Sahibi
105 Salih Yaman Yeveli www.emreinsaat.com Firma Sahibi
106 Saltuk Eribol Köşe Sanat Yapı Firma Sahibi
107 Sami Bektaş Erik Mücevharat Firma Sahibi
108 Sebahattin Yaman Yeveli TELPA-Genel Müdür Firma Sahibi
109 Seyfettin Yıldırım Güzle Benzin İstasyonu Firma Sahibi
110 Seyfi Çakır Üçyol Müteahhit Firma Sahibi
111 Sezai Boyraz Çaltepe   Firma Sahibi
112 Sezai Şekerci Çaltepe    Firma Sahibi
113 Sezgin Özübek     Firma Sahibi
114 Sinan Erdem Bayırköy Gıda Sektörü/Market Firma Sahibi
115 Sinan Kaya Balıklı   Firma Sahibi
116 Şenel Bakır Çerçi Mobilyacı Firma Sahibi
117 Şenel Okutan Karabayır Matbaacı Firma Sahibi
118 Şenol Ustabaşı Mahmudiye   Firma Sahibi
119 Şevki Ali Çavuşoğlu Güzle   Firma Sahibi
120 Şükrü Bodur Topçam Çamsan Firma Sahibi
121 Tacettin Yurtçu Ç.Sarıca Genç Turizm Firma Sahibi
122 Tekin Toklucu Bayraklı   Firma Sahibi
123 Tuğrul Çolak Bayırköy   Firma Sahibi
124 Tuncay Sarıgül Hergözü Maden Oto Tamir Bakım Servisi Firma Sahibi
125 Turan Şen Gürpınar Şenkar Mobilya Firma Sahibi
126 Turan Taşlıçukur Akkırık Spor Malz.İmalat Firma Sahibi
127 Turgay Yazgan Bayraklı   Firma Sahibi
128 Turgay Yıldırım Yavşan   Firma Sahibi
129 Turgut Kaya Kenger Tekstil Firma Sahibi
130 Uğur Erdim Çardaklı Tanıtım& Organizasyon Firma Sahibi
131 Vedat Kaya Kenger İkon reklam Firma Sahibi
132 Veli Özkan   Altın Ekmek Fab. Firma Sahibi
133 Yağmen Uzun Çardaklı Müteahhit Firma Sahibi
134 Yavuz Baş Erik Kuyumcu Firma Sahibi
135 Yavuz Selim Coşkun Esatlı   Firma Sahibi
136 Yener Güçkıran Bayırköy   Firma Sahibi
137 Yılmaz Korkmaz   Örko Yön. Kur. Bşk. Firma Sahibi
138 Yüksel Erol Mahmudiye   Firma Sahibi
139 Zeki Pehlivan Karabayır Hekim Bal Firma Sahibi
140 Zeki Şahin Üçyol Doğuş Turizm Firma Sahibi
141 Zeynel Uludağ Çardaklı   Firma Sahibi
142 Zülal Habil M.Sarıca Habil Cafe Firma Sahibi
143 Zülal Özdemir Yeşilçit Matbaacı Firma Sahibi

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
 
S.
NO
ADI SOYADI MAHALLESİ KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Adem Gürses Ilışar ATV ATV Genel Müd.
2 Burhan Kapukaya Celal    Radyo Prog.Yapımcısı
3 Emre Ekşi A.Gökçe   Gazeteci
4 Emre Uzunyurt   Mesudiye Gazetesi Gazeteci/Gençlik
Platformu Başkanı
5 İrfan Şensoy Akkırık CEM TV / Kanal 52 Programcı/Ses Sanatçısı/ Sunucu
6 Rüşat Aydoğan Bayırköy Ordu Haber Gazeteci
7 Sefai Uzunyurt Yukarı Gökçe  Mesudiye Gazetesi Gazeteci
8 Sezer Özdemir Yağmurlar   Radyocu
10 Onur Okutan Fistoru Çekmeköy Haber ve
Mesudiye Gündem
Haber Müdürü

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Aslı Barışkan Geldişer Heybeliada Muhtar
2 Azem Yılmaz Hergözü Kavakpınar(Pendik) Muhtar
3 Cenan Karakuş Yeşilce Küçüksu(Üsküdar) Muhtar
4 Demirhan Bektaş A.Gökçe Yayla(Şişli) Muhtar
5 Ercan Ersin Daylı Barbaros(Ataşehir) Muhtar
6 İdris Taşkın  Yuvalı Örnek(Ataşehir) Muhtar
7 Kamil  Sarıkaya Kale Paşabahçe(Beykoz) Muhtar
8 Mehmet Ali Boyraz Çaltepe Kağıthane/Gürsel Muhtar
9 Murat Erdal Çaltepe Çiğdem(Beykoz) Muhtar
10 Mustafa Yörük Üçyol Telsizler(Kağıthane) Muhtar
11 Muzaffer Türk Merkez Levent(Beşiktaş) Muhtar
12 Şükrü Aydemir Topçam Velibaba(Pendik) Muhtar
13 Yaşar Karataş Güvenli Ümraniye/Topağaçlar Muhtar
14 Yılmaz Yaman  Ilışar Pendik/Dumlupınar Muhtar

 

MESUDİYE DERNEKLER FEDERASYONU (MESDEF)
İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ FORMU

(İletişim bilgileri için lütfen Dernek Başkanı veya Portal Yöneticiyle irtibata geçiniz)
S.
NO
ADI SOYADI BELDESİ /
KÖYÜ / MAHALLESİ
KURUMU / FİRMASI GÖREVİ, SIFATI
1 Bahattin Ünver Çavdar AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı
2 Cengiz Ertekin Üçyol Saadet Partisi İlçe Başkanı
3 Erdal Demir Gürpınar AK Parti Beykoz İlçe Bşk.Yrd.
4 Halil Çakır Y.Faldaca Şişli Belediyesi Belediye Başkan Yrd.
5 Kaya Sönmez Dayılı AK Parti Ataşehir İlçe Bşk.Yrd.
6 Oktay Ekşi A.Gökçe TBMM İstanbul Milletvekili
7 Osman Güneş  Üçyol Bağcılar Belediyesi Belediye Başkan Yrd.
8 Ömer Aydın Çardak   Siyasetçi
9 Özlem Öztekin Vural Yardere AK Parti İl Başkan Yrd.
10 Sinan Erdem Bayırköy AK Parti Beşiktaş İlçe Bşk.Yrd.
11 Süleyman Uluocak   Demokrat Parti Yönetici
12 Temel Başalan Çaltepe AK Parti İl Başkan Yrd.
13 Yener Yıldırım Yukarı Gökçe MHP Eski Milletvekili

 

Başa Dön